Expres menu - ideální jídlo vhodné na loď

Tradiční česká jídla v jedno a dvouporcovém balení, připravených podle původních receptur z nejkvalitnějších čerstvých surovin. Veškeré pokrmy jsou připravovány od základu, tak jak je vařily naše babičky a prababičky z velmi kvalitních čerstvých surovin.


V každém dvouporcovém balení je 100 gramů libového masa na porci a 200 gramů omáčky, celkem tedy 600 gramů. Díky dlouhé trvanlivosti a vynikající chuti je tento produkt výborným řešením zejména na loď pro jachtaře, ale i  jakoukoli jinou dovolenou.    

  •     Vyrobeno bez konzervačních látek a barviv                                        
  •     Skladování při pokojové teplotě do + 30°C
  •     Trvanlivost 36 měsíců
  •     Výborná chuť tradiční české kuchyně
  •     Rychlá a snadná příprava
  •     Nízké náklady na skladování a přepravu  


Všechna tato hotová sterilovaná jídla jsou připravena podle tradičních receptur. Neobsahují žádné přidané konzervanty, dochucovadla ani barviva. Základní filosofií všech těchto produktů je hotové jídlo bez zbytečných chemických přísad a náhrad. Celý nabízený sortiment je pouze v bezlepkovém provedení, takže je vhodný pro osoby, který musí dodržovat bezlepkovou dietu. Zároveň je však vhodný i pro lidi, kteří netrpí žádnou negativní reakcí na lepek ve stravě. V současné době je lepek přítomen v potravinách, kde bychom ho ani nehledali. Jeho absence v našich hotových jídlech může být ideálním způsobem prevence onemocnění spojených s negativní reakcí lidského organismu na lepek.
 

Výrobky jsou balené v jednoporcovém a dvouporcovém provedení. Speciální kategorií jsou masa ve vlastní šťávě, která představují  tři 100 gramové porce. Jídla jsou balena do speciálních polypropylenových sáčků, které jsou odolné vůči menším nárazům a zároveň jsou skladné. Texty na obalech s informací o výrobku jsou vytištěny větším písmem, aby je bylo možné snadno přečíst.

Skladování je nenáročné. Jednoduše je můžete nechat ve skříni nebo místnosti, kde je pokojová teplota (do +30 stupňů Celsia) a zároveň kde nebudou na přímém slunci. Nemusíte používat žádné chladicí boxy ani mrazničky! Je vyzkoušeno, že vydrží i krátkodobě vyšší teploty, než je uvedená maximální hodnota. Pokud cestujete například od Chorvatska a budete naše hotová jídla převážet v kufru, nemusíte se bát, že by se vám zkazila.

Díky unikátní metodě konzervace jídla (podobné zavařování našich babiček) za pomocí vysoké teploty a tlaku mají všechny výrobky 3 letou dobu spotřeby! V případě, že jídlo otevřete a nesníte ho celé, zbytek vložte do ledničky a spotřebujte do 24 hodin od otevření. Datum spotřeby je vytištěno na sáčku. Jídlo během této lhůty neztrácí na kvalitě ani chuti.

 

 

Fotogalerie: Ukázky jídel na loď

Tato fotogalerie je prázdná.