Cestovní pojištění

Sjednání cestovního pojištění online i o víkendu s platností již od následujícího dne.

Jak neproměnit dovolenou v celoživotní výdaje

a užít si ji v klidu a bez starostí

Jako každý rok i letos mnoho lidí vyráží odpočívat k moři, poznávat nové kultury a země, do přírody nebo třeba
i vyzkoušet různé sporty a jiné činnosti a obohatit tak svůj život novými zážitky.

Mnohdy si nepřipouštíme, že dovolená či dobrodružství může skončit nešťastnou ale hlavně nečekanou zdravotní komplikací nebo nehodou – od drobných poranění přes zlomeninu až po ty nejvážnější problémy, kdy dojde třeba
i k poškození někoho dalšího.

Taková zkušenost je sama o sobě velice deprimující, obzvlášť v prostředí, které neznáte, ba co hůř v zemi, jejíž jazyk neovládáte. Co je ale v takovém případě často nejhorší jsou finanční výdaje a komplikace s tím spojené.

Běžně se může jednat dokonce o statisíce až miliony korun. Právě proto tu je cestovní pojištění s asistenční službou, které Vám pro takové situace "kryje záda".

Podle statistik ročně vyráží do zahraničí bez cestovního pojištění každý desátý Čech. Zároveň se ale ukazuje, že rok od roku přibývá nehod a úrazů způsobených během zahraničního pobytu. Člověk, který si včas neobstará vhodné cestovní pojištění, tak může proměnit idylickou dovolenou ve zbytečný finanční závazek na celý život.

Připojte se i Vy k 17.000 spokojených klientů, kteří ročně vyrážejí na dovolenou bez obav.

Nenechte se zaskočit nepředvídatelnými událostmi. Spočítejte si vlastní cestovní pojištění online – s platností již od druhého dne.

 

Ergo pojišťovna

ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti.

ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin
v Evropě. ERGO pojišťovna, a. s. disponuje základním kapitálem ve výši 316 840 000 Kč.